Haber

Canik Belediyesi Dostlarını Yalnız Bırakmıyor

İlçedeki sokak hayvanlarının gerekli tüm ihtiyaçlarını Canik Belediyesi karşılıyor.

Canik Belediyesi ilçedeki sokak hayvanları için sahada çalışmalarını sürdürüyor. Kış ayları gelmeden sokak hayvanlarının beslenme sorunu yaşamaması için yaptığı çalışmalarla ilçedeki mama ve su ünitelerinin sayısını artıran Canik Belediyesi, bu ünitelerin sistemli bir şekilde dolum ve bakımlarını yapıyor. Sağlık sorunu yaşayan sokak hayvanlarının tedavilerini veteriner hekimler eşliğinde yürüten Canik Belediyesi, büyük bir titizlikle yürüttüğü çalışmalarla sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor.

Beslenme Gereksinimleri Karşılanıyor

Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede bulunan mama ve su ünitelerinin bakım ve dolumlarını düzenli olarak yapıyor. Gün içerisinde düzenli olarak mama ve su ünitelerini denetleyen gruplar, sokak hayvanlarının beslenme sorunu yaşamaması için üniteleri dolduruyor.

Tedaviler Gerçekleşiyor

Canik Belediyesi, sağlık sorunu yaşayan sokak hayvanlarına yönelik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini kesintisiz sürdürüyor. İlçede sağlık sorunu yaşayan sokak hayvanları, Canik Belediyesi’ne bağlı veteriner hekimler tarafından tedavi ediliyor. İlçede tespit edilen ve sağlık sorunu yaşayan sokak hayvanlarına belediyeye gelen ihbarlar üzerine anında ulaşan Canik Belediyesi veteriner hekimleri tedavilerini gerçekleştiriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haberbasiskele.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu